جعبه کارتن لمينتي و غير لمينتي


جعبه لمينتي در صنعت کارتن سازي يک فراينده بسته بندي کارتني و مقوايي محسوب مي شود. در ادمه هم جعبه لمينتي چيست را مختصر توضيح خواهيم داد و با مشاهده تصاوير انواع جعبه لمينتي و غير لمينتي، بسته بندي لمينتي را بهتر درک خواهيد شد و هم محاسبه قيمت جعبه لميتني را برايتان توضيح خواهيم داد. در آينده جعبه کارتن هاي لمينتي در کشورهاي در حال توسعه جايگزين جعبه هاي کارتن پلاست خواهند شد.


جعبه لمينتي چيست؟


 لمينت يک فرايند و يا تطبيق مقوا ، کارتن و چاپ است به طوري که مقوا بر روي کارتن چسبيده مي شود مقواي مورد نظر ميتواند چاپ داشته باشد و هيچ محدوديت رنگي براي اين نوع چاپ وجود ندارد و همچنين خدمات چاپ متنوعي از انواع سلفون ها را ميتواند پوشش دهد. در تعريفي ساده تر مي تواند اين گونه ساخت جعبه لمينتي را تعريف کرد. چاپ و يا خدمات آن بر روي مقوا انجام مي شود مقواي چاپ شده بر روي کارتن مورد نظر(سه لايه ، پنج لايه و در بعضي مواقع 7 لايه) چسبانده ميشود و سپس برش کارتن انجام و در نهايت جعبه ساخته مي شود.


بيشتر بدانيد: استعلام قيمت آنلاين انواع جعبه و کارتن بسته بندي


جعبه لمينت ها در بخش صادرات در حين اين که بسيار تاثير گذار اند و بسيار هم  پر تقاضا هستند. زيرا در بيشتر کشورها کمتر از جعبه هاي پلاستيکي و چوبي استفاده ميشود و شايد هم اصلا. چون که توليد جعبه هاي لمينتي کمتر به محيط زيست آسيب مي زنند و بلا فاصله بازيافت پزير هستند. منظور از خدمات چاپ در بيشترين حالت منظور انواع سلفون هاي روي چاپ است که يک لايه پوشش بر روي رنگ اضافه ميگردد. سلفون باعث جذابيت و استقامت کار ميگردد.


جعبه و کارتن لمينتي


جعبه غير لمينتي


در جعبه کارتن هاي غير لمينتي چاپ مستقيم بر روي کارتن انجام ميشود و محدوديت رنگ وجود دارد يعني نميتوان هر رنگي خاصي را بر روي کارتن چاپ نمود و خدمات چاپ کمترين هم شامل حال جعبه هاي غير لمينتي مي شود. در اين حالت جذاب و کيفيت چاپ به نسبت خود لمينتي کمتر ميباشد. در نظر داشته باشيد هر دو مورد را مي توان براي صادراتي و غير صادراتي در نظر گرفت.


بيشتر بدانيد: تصاوير نمونه کارهاي جعبه و کارتن محصولات توليد شده


قيمت جعبه لمينتي


براي محاسبه قيمت کارتن لمينتي چند موضوع، قيمت تمام شده آن را مشخص مي کند که از جمله موارد اصلي آن قيمت مقوا + هزينه چاپ و خدمات آن + قيمت کارتن مي باشد و با تغيير نوع جنس هر کدام از موارد فوق قيمت جعبه لمينت تمام شده تغيير مي يابد. جهت کسب اطلاعات بيشتر براي رسيدن به قيمتي مناسب مي توانيد با کارشناسان ما در ارتباط باشيد.


بيشتر بدانيد: رازهاي بسته بندي و بررسي 10 نمونه موفق


تفاوت جعبه لمينتي و غير لمينتي


اگر به اولين عکس و آخرين عکسي که در ابتدا و انتهاي اين صفحه قرار داده شده توجه بيشتري داشته باشيد تفاوت اين دو موضوع را به سادگي احساس خمي کنيد و با مطالعه کامل اين صفحه، موضوع براي شما روشن خواهد شد. براي اينکه بدانيد چه نوع کارتني را بايد براي محصول خود انتخاب کنيد پيشنهاد مي شود با مشاوران کارتن سازي آوين پک تماس حاصل نماييد.


بيشتر بدانيد: 4 اشتباه در طراحي و توليد بسته بندي


چطور بسته بندي مناسب انتخاب کنيم؟


هر نوع کالايي براي عرضه به بازار نياز به بسته بندي مناسب و بادوام و شيک دارد که کالا از ضربه خوردن و آسيب ديدن در امان باشد ازين رو کارتن هايي به صورت سه لايه(3لايه)، پنج لايه(5لايه) به صورت چاپي و لمينتي با چاپ برند شرکت و کارخانه بايد در بازار عرضه تا بازخورد خوبي حاصل شود. طرح و رنگ شيک بر روي کارتن اهميت زيادي دارد ازين رو آوين پک مي تواند در ابتدا طرح سه بعدي از کارتن را براي مشتري آماده کند.


 


چاپ و بسته بندي


عکس بعضي از جعبه کارتن هاي لمينتي و غير لمينتي


درباره کارتن سازي آوين پک


مجموعه چاپ و بسته بندي آوين پک متشکل از گروهي متخصص در طراحي ، چاپ و توليد جعبه هاي کارتني و مقوايي با به کار گيري دستگاه هاي مدرن و به روز صنايع جعبه سازي ، چاپ و بسته بندي  آماده عقد قرار داد با توليدکنندگاه ، تجار و بازرگانان محترم مي باشد. براي مدل هاي مختلف ساخت يک نمونه جعبه براي تست ابعادي با ليزر به درخواست مشتري امکان پذير مي باشد تا وضعيت مجصول درون جعبه مشاهده و در صورت نياز اصلاحات اعمال گردد و همچنين آناليز استقامت جعبه بسته بندي کارتني و يا مقوايي به نسبت وزن محصولي که بايد درون قرار گيرد انجام مي پذيريد تا براي محصولات خصوصا صادراتي در حين حمل مشکلي رخ نداده و تمام جوانب مورد بررسي قرار گيرد.


بيشتر بدانيد: توليد کارتن لمينتي دايکاتي ميوه جات


اين مجموعه با بيش از دو دهه فعاليت در زمينه توليد و ساخت جعبه مقوايي و کارتني به همراه انواع چاپ و خلق مدل هاي خلاقانه و شيک را دارد و همچنان با هدف توسعه و پيشرفت مجموعه خود در راستاي مشتري مداري آماده دريافت پيشنهادات و انتقادات از صفحه تماس با ما ميباشد.


استعلام قيمت جعبه کارتني و مقوايي بسته بندي از واتساپ شرکت:


واتساپ آوين پکمشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Naomi Dan آکادمي پروژه آ تابلوسازي به شيوه هاي تابلو چلنيوم - تابلو برجسته - تابلو استيل امور مساجد Consejos de vida de mi familia Stephanie دختري از ديار کاشان Christi Rosalyn